Jak powszechnie wiadomo Maj to miesiąc szczególnie bliski wszystkim Bibliotekarzom i Bibliotekarkom, w tym bowiem czasie Biblioteki obchodzą swoje wielkie święto.
Z tego powodu w naszej Filii w ostatnim czasie działo się, oj działo... Na początku tygodnia odwiedziła nas klasa 2 ze Szkoły Podstawowej nr 15, której uczniowie wzięli udział w turnieju literackim. Dzieci rywalizowały ze sobą w dwóch drużynach, zmagając się z zagadkami i zadaniami dotyczącymi książek i biblioteki. Trzeba przyznać, że wyzwania nie należały do najłatwiejszych, mimo to nasi goście poradzili sobie wzorowo. W kolejnych dniach odwiedziły nas również dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 27, które uczestniczyły w głośnym czytaniu połączonym z pogadanką na temat naszej Biblioteki.
W trakcie naszego święta nie mogło zabraknąć spotkania z uwielbianym przez dzieci photonem edu, który całkowicie opanował zajęcia, w których uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7. Dziękujemy wszystkim grupom za odwiedziny i zaangażowanie w program, który przygotowałyśmy. Zapraszamy do Biblioteki na kolejne wydarzenia!
![]() |
| źródło: własne przy użyciu aplikacji Canva |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz